Każda kobieta, która cierpi z powodu dokonania aborcji, może w dyskrecji poprosić tu o pomoc. Winnica Racheli to bezpieczna przestrzeń odnowienia, odbudowy i uzdrowienia serc złamanych po stracie dziecka.
W ośrodku prowadzonym w Piwnicznej-Zdroju przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo można bez oceny środowiska wyrazić bolesne emocje, rozpoczynając proces odbudowy, odnowienia i uzdrowienia.
Wszystkie potrzebujące kobiety, ale też pary, zaprasza prowadząca rekolekcje od 24 lat szarytka, siostra Małgorzata Słomka.
– Mamy na Facebooku nasz adres Winnicy Racheli. Można też znaleźć w internecie Dom Rekolekcyjny Sióstr Miłosierdzia w Piwnicznej-Zdroju. Tam się znajduję wszystkie informacje dotyczące rekolekcji po stracie dziecka. Każda kobieta, która potrzebuje chociażby rozmowy, może zadzwonić i osobiście porozmawiać na temat swojego straconego dziecka.
Numer kontaktowy to 798 707 456. Jak mówi siostra Małgorzata, coraz częściej o pomoc wraz z kobietami zgłaszają się ich mężowie lub partnerzy, którzy również przeżywają załamania, związane ze współodpowiedzialnością za przeprowadzoną aborcję.




![Na cmentarzach trwają kwesty. Zbierają na odnowę grobów i wparcie tarnowskiego seminarium [ZDJĘCIA] 5 kwestaa](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/kwestaa-350x250.jpg)
![Sądeczanie pamiętają o swoich bliskich. Cmentarze w Nowym Sączu są oblegane [ZDJĘCIA] 6 cmentarze](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/cmentarze-350x250.jpg)
![Po świątecznym weekendzie będą zamknięte dwie powiatówki [MAPA UTRUDNIEŃ] 7 kruzlowa](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/kruzlowa-350x250.jpg)







