Awaria na szczęście nie powoduje większych utrudnień w dostawie wody dla mieszkańców.
Wyciek najprawdopodobniej znajduje się w Wielopolu lub w Wielogłowach, stąd miejscowy Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej prosi o pomoc w jego zlokalizowaniu przede wszystkim mieszkańców tych miejscowości.
Poszukiwanie miejsca awarii utrudnia leżący jeszcze śnieg, stąd pracownicy ZGKiM mają nadzieję na szybkie jego znalezienie w ciągu najbliższych, cieplejszych dni.
Awaria może powodować przerwy w dostawie wody we wspomnianych miejscowościach oraz w Dąbrowej, ale tylko w godz. od 22.00 do 6.00.Zdjęcie: pod linkiem




![Siatkarscy mistrzowie poprowadzili trening dla uczniów z Nowego Sącza [ZDJĘCIA] 5 Ignaczak ns 11 202532](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/Ignaczak_ns_11_202532-350x250.jpg)

![Limanowa: Od nowego roku wzrosną opłaty za wywóz śmieci [WIDEO] 7 Jolanta Juszkiewicz](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/Jolanta_Juszkiewicz-350x250.jpg)







