Najpiękniejszych kolęd i pastorałek będzie można posłuchać w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Iwkowej. Narodzonej Dziecinie zaśpiewa chór ‘Cantate Domino’ z Iwkowej.
Noworoczny koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru ‘Cantate Domino’ w kościele parafialnym w Iwkowej odbędzie się w piątek, 10 stycznia, o godz. 19.00. Wstęp jest wolny.
Radio RDN Małopolska patronuje wydarzeniu.






![Tegoroczne Kolędowanie Małemu Bacy tradycyjnie zakończą na prawie 1000 m n.p.m. [ZDJĘCIA] 7 fot. www.parafia.piwniczna.com](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Koledowanie-Malemu-Bacy1-350x250.jpg)





![Ul. Lwowska częściowo zamknięta. Utrudnienia w centrum miasta [ZDJĘCIA, WIDEO] 13 ul lwowska005](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/ul_lwowska005-120x86.jpg)


