Paliła się hala w Gorlicach. W nocy (20.11) strażacy zostali wezwani na ul. Biecką. W budynku jednej z tutejszych firm wybuchł pożar.
Jak poinformował nas dyżurny strażak, ogień rozprzestrzenił się przede wszystkim w pomieszczeniu biurowym. Nikt nie ucierpiał, a sporą część mienia udało się uratować dzięki szybkiej reakcji służb ratunkowych.
Na miejscu pracowali strażacy z Gorlic, Zagórzan i Klęczan, a także policja i pogotowie ratunkowe.
fot. OSP Klęczany Gmina Gorlice
![Paliła się hala w gorlickiej strefie przemysłowej [ZDJĘCIA] 1 pozarr](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2023/11/pozarr-750x536.jpg)


![50-lecie Karczmy u Walusia w Krościenku nad Dunajcem [ARTYKUŁ SPONSOROWANY] 4 karczma u walusia](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/karczma_u_walusia-350x250.jpg)
![Tragedia w Ropie. Nie żyje 80-letnia kobieta, która miała zostać postrzelona [ZDJĘCIA] 5 fot. halogorlice.info](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/postrzelenie_ropa5-350x250.jpg)
![Gorące przywitanie mistrzyń cheerleadingu w Nowym Sączu [WIDEO] 6 cheerleadarki](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/cheerleadarki-350x250.jpg)








