W czwartek (3.11) w naszej siedzibie mieliśmy miłych gości. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Rytrze poznali tajniki radia RDN Nowy Sącz. Opowiedzieliśmy jak działamy, a wielką frajdę sprawiła dzieciakom rozmowa na żywo na antenie.
– Mogliśmy coś powiedzieć w radiu i wszyscy nas słuchali
– mówiła jedna z uczennic.
Z ryterskimi uczniami rozmawiał na antenie RDN Nowy Sącz Tomasz Gad. Pytał ich o radio, ale także o największą atrakcję Rytra. Dziękujemy za miłą wizytę i zapraszamy ponownie!
Uczniowie z Podegrodzia poznali tajniki radia RDN Nowy Sącz [ZDJĘCIA]
![Dzieci z Rytra nadawały na żywo na antenie RDN Nowy Sącz! [ZDJĘCIA] 1 dzieci rytro rdn 1](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2022/11/dzieci_rytro_rdn-1-750x536.jpg)


![50-lecie Karczmy u Walusia w Krościenku nad Dunajcem [ARTYKUŁ SPONSOROWANY] 4 karczma u walusia](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/karczma_u_walusia-350x250.jpg)
![Tragedia w Ropie. Nie żyje 80-letnia kobieta, która miała zostać postrzelona [ZDJĘCIA] 5 fot. halogorlice.info](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/postrzelenie_ropa5-350x250.jpg)
![Gorące przywitanie mistrzyń cheerleadingu w Nowym Sączu [WIDEO] 6 cheerleadarki](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/cheerleadarki-350x250.jpg)








