Przez ostatnich 8-dni na sądecką Górę Tabor pielgrzymowały tłumy wiernych. Przynosili tu swoje prośby, intencje i podziękowania.
– To jest dla nas tradycja. Jak tylko mam czas to staram się uczestniczyć. Wiele moich próśb się spełniło. W tych trudnych czasach jest to naszą ostoją – opowiadają pątnicy.
Radiosłuchacze także mogli uczestniczyć w odpuście. Na naszej antenie transmitowaliśmy codziennie Mszę Świętą z Placu Kolegiackiego. Relacje z każdego dnia odpustu znajdziecie na naszej stronie w zakładce „Z Życia Kościoła”.
Uroczystości odpustowe przez cały tydzień na Sądecczyźnie przeżywała też parafia Krużlowa, gdzie również znajduje się Sanktuarium Przemienienia Pańskiego.



![To nie będą łatwe dni dla kierowców w Limanowej i w Mordarce [OBJAZDY] 4 fot. PKP PLK](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/mordarka_pkp_plk-350x250.jpg)




![Wypadek w Woli Rzędzińskiej. Starszy mężczyzna był reanimowany [AKTUALIZACJA] 9 zdj. ilustracyjne, archiwum RDN](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/policja-zdjecie-scaled-1-350x250.jpg)


![IV Forum Rad Parafialnych [22.11.2025] 12 IMG 1147](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/IMG_1147-120x86.jpg)


