W Szalowej samochód wjechał do rowu. Na miejscu znajdował się mężczyzna – prawdopodobnie to on kierował samochodem. Policjanci zbadali go alkomatem, który wykazał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu
– Co do przyczyn, trudno teraz powiedzieć. Na pewno nietrzeźwość wpłynęła na zachowanie kierowcy i na to, że zakończył jazdę w rowie. Mężczyzna został zatrzymany, trafił do policyjnego aresztu, a samochód odholowano na parking strzeżony – mówi rzecznik prasowy gorlickiej policji, Grzegorz Szczepanek.
Mężczyzna nie odniósł żadnych obrażeń. Policjanci czekają aż wytrzeźwieje, by go przesłuchać i postawić ewentualne zarzuty.




![Nadawaliśmy na żywo z Wielkiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Są tu tylko produkty ręcznie robione [ZDJĘCIA] 5 gaeria](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/gaeria-350x250.jpg)





![Remont drogi z Ptaszkowej do Wojnarowej rozpocznie się w pierwszym kwartale 2026 roku [ZDJĘCIA] 11 fot. Małopolski Urząd Wojewódzki](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/umowa-na-droge2-120x86.jpg)



