Ochłodzenie przyniosło poprawę warunków narciarskich w regionie. Nocne przymrozki dały możliwość dośnieżenia stoków po ostatnim ociepleniu. Trwający weekend ma być słoneczny co tym bardziej kusi narciarzy.
W Beskidzie Sądeckim działają stacje narciarskie Słotwiny Arena, HenrykSki oraz Jaworzyna w Krynicy. W Tyliczu szusować można w TyliczSki i MasterSki. Zapraszają też stoki Pustej Wielkiej w Wierchomli oraz Jastrzębskiej Góry w Rytrze.
W Pieninach, Gorcach i Beskidzie Wyspowym pokręcimy w Jaworkach, na Palenicy i Szafranówce w Szczawnicy, w Kluszkowcach, Koninkach, Kasinie Wielkiej, Laskowej i Limanowej.
Beskidzie Niski i Pogórze zapraszają na Magurę Małastowską, do Małastowa, Chyrowej, Kamiannej, Cieniawy oraz do Siemiechowa.






![Stary Sącz: Orbisfera na Miejskiej Górze będzie gotowa wiosną. Będą też inne atrakcje [ZDJĘCIA] 7 ORBISFERA MIEJSKA GORA](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/ORBISFERA-MIEJSKA-GORA-350x250.jpg)





![Likwidacja szkoły może przyspieszyć budowę nowej siedziby? Szkoła w Stadłach znów na tapecie [WIDEO] 13 Gromala Malgorzata](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/Gromala-Malgorzata-120x86.jpg)

