sobota, 5 września 2026
TARNÓW +48 14 627 50 50  NOWY SĄCZ +48 18 449 06 00 

103,6 FM | 97,0 FM | 101,2 FM | 88,3 FM | 105,1 FM

  • STRONA GŁÓWNA
  • WIADOMOŚCI
    • AKTUALNOŚCI
    • RELIGIA
    • SPORT
    • KULTURA
  • 44. PPT
  • KONCERT ŻYCZEŃ
  • GALERIE
  • RAMÓWKA
  • REKLAMA
    • PATRONATY
  • RADIO
    • KINO PLENEROWE
    • LUDZIE RADIA
    • AUDYCJE
    • KONCERT ŻYCZEŃ
    • PATRONAT
    • PRACA
    • PRACA KRAKÓW
    • TARGI PRACY KRAKÓW
    • DODAJ OFERTĘ PRACY
    • ATS
    • POLITYKA PRYWATNOŚCI
    • STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH
    • KONTAKT
  • WSPARCIE
Brak
View All Result
POSŁUCHAJ
RDN
  • STRONA GŁÓWNA
  • WIADOMOŚCI
    • AKTUALNOŚCI
    • RELIGIA
    • SPORT
    • KULTURA
  • 44. PPT
  • KONCERT ŻYCZEŃ
  • GALERIE
  • RAMÓWKA
  • REKLAMA
    • PATRONATY
  • RADIO
    • KINO PLENEROWE
    • LUDZIE RADIA
    • AUDYCJE
    • KONCERT ŻYCZEŃ
    • PATRONAT
    • PRACA
    • PRACA KRAKÓW
    • TARGI PRACY KRAKÓW
    • DODAJ OFERTĘ PRACY
    • ATS
    • POLITYKA PRYWATNOŚCI
    • STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH
    • KONTAKT
  • WSPARCIE
SŁUCHAJ
RDN

RDN: Ponad 5,5 tysiaca zlotych z radiowej licytacji zasili tegoroczna Manie Pomagania

Wydawcaautor / źródło: Wydawca
2016/07/14 - 13:01
- AKTUALNOŚCI
A A
Udostępnij na FacebookUdostępnij na TwitterEmail

Taki jest efekt licytacji przeprowadzonej dzis na antenie dwóch stacji – RDN Malopolska i RDN Nowy Sacz. Pieniadze w calosci zostana przekazane na leczenie i rehabilitacje chorych dzieci z gminy Tarnów: Gabrysi, Piotrka i Wojtusia. Takze dla nich odbyl sie sobotni koncert – Mania Pomagania w Koszycach Malych. Wystapili After Party i Ania Wyszkoni.

4 100 zlotych – za tyle pan Jacek na antenie radia RDN zlicytowal koszulke Bartosza Kapustki z podpisami pilkarzy polskiej reprezentacji. Jest on reprezentantem jednej z firm w regionie tarnowskim, która chce pozostac anonimowa. – To ogromna radosc – przyznaje pan Jacek. – Cieszymy sie, ze wlasnie nam sie to udalo – dodaje.

licytacja2

fot. goraca atmosfera podczas licytacji 

Sluchacze zlicytowali takze pilke z podpisem Kapustki za tysiac zlotych oraz koszulke z podpisem tego pilkarza za 450 zlotych. W sumie podczas charytatywnej licytacji zebrano ponad 5,5 tysiaca zlotych.

licytacja (2)

fot. Pan Artur ze swoja pilka

Oficjalna pilka Euro 2016 z autografem Bartosza Kapustki trafila juz do naszego sluchacza. Pan Artur wylicytowal ja za 1000 zlotych. Podbil cene wyjsciowa 10 – krotnie. Jak mówi w wygranej przydal sie nie tylko refleks. – Trafilem na licytacje zupelnie przypadkiem. Jade sobie samochodem, slucham radia, a tu informacja, ze jest licytacja. Zadzwonilem i udalo mi sie przebic poprzednia cene. Mam piekna pamiatke, oprawie pilke i bedzie sobie w gablotce stala – cieszy sie. Dla Pana Artura to pamiatka na cale zycie, bo gre polskich pilkarzy na Euro 2016 ogladal z zapartym tchem.

licytacja (4)

fot. Pan Artur w rozmowie z Katarzyna Cygan

Licytacje prowadzila Dorota Kunc z radia RDN.

Posluchaj Pana Jacka:

http://old.rdn.pl/wp-content/uploads/2016/07/14lic_jacek1.mp3 http://old.rdn.pl/wp-content/uploads/2016/07/14lic_jacek2.mp3 http://old.rdn.pl/wp-content/uploads/2016/07/14lic_jacek3.mp3

Posluchaj Pana Artura:

http://old.rdn.pl/wp-content/uploads/2016/07/14pilka1.mp3 http://old.rdn.pl/wp-content/uploads/2016/07/14euro_pil.mp3

 

Tagi: TarnówMałopolska
Poprzedni

RDN: Transmisja Mszy swietej z Medrzechowa

Następny

Nowy Sacz: III Etap TdP wygral Nicollo Bonifazio

ZOBACZ RÓWNIEŻ

GALERIE

Inauguracja Sądeckiej Jesieni Kulturalnej [4.09.2026]

4 września 2026
KULTURA

Kino plenerowe w Baczkowie

4 września 2026
AKTUALNOŚCI

Mają rekord najniższej temperatury, największą inwestycję lat 20. XX wieku, dwa razy był tu Papież. Mościce świętują swoje stulecie

4 września 2026
fot. Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
AKTUALNOŚCI

Czy to rozwiąże problem braku wody w Klimkówce? Wody Polskie ogłosiły ważny przetarg

4 września 2026
fot. fb: OSP Lubcza
AKTUALNOŚCI

Zabytkowe sikawki konne wracają do Lubczy. Widowiskowe zawody już w niedzielę

4 września 2026
AKTUALNOŚCI

Ulica Żeglarska zostanie zamknięta. Już teraz są tu utrudnienia dla kierowców [ZDJĘCIA]

4 września 2026
AKTUALNOŚCI

Tarnów stanie się stolicą dziecięcej wyobraźni! Festiwal 'Z KAPELUSZA’ także dla najnajów

4 września 2026
AKTUALNOŚCI

Personel ZOL-u i rodziny chorych obawiają się konsolidacji ze szpitalem. Starosta: 'To byłoby ułatwienie dla pacjentów’

4 września 2026

NAJNOWSZE

Inauguracja Sądeckiej Jesieni Kulturalnej [4.09.2026]

21:09

Kino plenerowe w Baczkowie [04.09.2026]

20:08

Kino plenerowe w Baczkowie

20:08

Mają rekord najniższej temperatury, największą inwestycję lat 20. XX wieku, dwa razy był tu Papież. Mościce świętują swoje stulecie

18:06

Cztery rycerskie miecze pojawią się za tuchowskim obrazem. Przed bitwą rycerze ocierali je o fundamenty świątyni

16:04

Czy to rozwiąże problem braku wody w Klimkówce? Wody Polskie ogłosiły ważny przetarg

16:04

Zabytkowe sikawki konne wracają do Lubczy. Widowiskowe zawody już w niedzielę

16:04

Ulica Żeglarska zostanie zamknięta. Już teraz są tu utrudnienia dla kierowców [ZDJĘCIA]

16:04

Tarnów stanie się stolicą dziecięcej wyobraźni! Festiwal 'Z KAPELUSZA’ także dla najnajów

15:03

Ks. Tomasz Fajt o sytuacji w Boliwii: Cierpią i giną ludzie, nie jest dobrze

15:03

NIE PRZEGAP

44. PPT – Wejście Jasna Góra – Część IV

26 sierpnia 2026

Parafia Czarny Potok zaprasza na biesiadę. Można na niej wspierać budowę kościoła

15 sierpnia 2026

Wiceminister infrastruktury: Alternatywny przebieg 'Sądeczanki’ trudny, ale nie niemożliwy

1 września 2026
RADIO KATOLICKIE
UN PAPIESKI
UNS
AKCJA KATOLICKA
BIBLOS
KULTURA TARNÓW
SRK
CARITAS
KANA
ITER
Małopolska
AKADEMIA TARNOWSKA

RDN MAŁOPOLSKA

ul. gen. Józefa Bema 14
33 - 100 Tarnów
tel.: +48 14 627 50 50
e-mail: info@rdn.pl

RDN NOWY SĄCZ

pl. Kolegiacki 4
33 - 300 Nowy Sącz
tel.: +48 18 449 06 00
e-mail: sacz@rdn.pl

AKTUALNOŚCI
RELIGIA
SPORT
KULTURA
GALERIE
PATRONATY
WSPARCIE

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. RDN. 2024.

Brak
View All Result
  • Radio RDN
  • WIADOMOŚCI
    • AKTUALNOŚCI
    • RELIGIA
    • SPORT
    • KULTURA
  • 44. PPT
  • KONCERT ŻYCZEŃ
  • GALERIE
  • PATRONATY
  • RAMÓWKA
  • REKLAMA
  • RADIO
    • KINO PLENEROWE
    • LUDZIE RADIA
    • AUDYCJE
    • KONCERT ŻYCZEŃ
    • PATRONAT
    • PRACA
    • PRACA KRAKÓW
    • TARGI PRACY KRAKÓW
    • DODAJ OFERTĘ PRACY
    • ATS
    • POLITYKA PRYWATNOŚCI
    • STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH
  • KONTAKT
  • WSPARCIE

© 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. RDN.

Ta strona korzysta z plików cookie. Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Polityka prywatności.
Przejdź do treści
Otwórz pasek narzędzi Narzędzia ułatwień

Narzędzia ułatwień

  • Powiększ tekstPowiększ tekst
  • Zmniejsz tekstZmniejsz tekst
  • Odcienie szarościOdcienie szarości
  • Wysoki kontrastWysoki kontrast
  • NegatywNegatyw
  • Podkreślone linkiPodkreślone linki
  • Czcionka alternatywnaCzcionka alternatywna
  • Resetuj Resetuj