piątek, 4 września 2026
TARNÓW +48 14 627 50 50  NOWY SĄCZ +48 18 449 06 00 

103,6 FM | 97,0 FM | 101,2 FM | 88,3 FM | 105,1 FM

  • STRONA GŁÓWNA
  • WIADOMOŚCI
    • AKTUALNOŚCI
    • RELIGIA
    • SPORT
    • KULTURA
  • 44. PPT
  • KONCERT ŻYCZEŃ
  • GALERIE
  • RAMÓWKA
  • REKLAMA
    • PATRONATY
  • RADIO
    • KINO PLENEROWE
    • LUDZIE RADIA
    • AUDYCJE
    • KONCERT ŻYCZEŃ
    • PATRONAT
    • PRACA
    • PRACA KRAKÓW
    • TARGI PRACY KRAKÓW
    • DODAJ OFERTĘ PRACY
    • ATS
    • POLITYKA PRYWATNOŚCI
    • STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH
    • KONTAKT
  • WSPARCIE
Brak
View All Result
POSŁUCHAJ
RDN
  • STRONA GŁÓWNA
  • WIADOMOŚCI
    • AKTUALNOŚCI
    • RELIGIA
    • SPORT
    • KULTURA
  • 44. PPT
  • KONCERT ŻYCZEŃ
  • GALERIE
  • RAMÓWKA
  • REKLAMA
    • PATRONATY
  • RADIO
    • KINO PLENEROWE
    • LUDZIE RADIA
    • AUDYCJE
    • KONCERT ŻYCZEŃ
    • PATRONAT
    • PRACA
    • PRACA KRAKÓW
    • TARGI PRACY KRAKÓW
    • DODAJ OFERTĘ PRACY
    • ATS
    • POLITYKA PRYWATNOŚCI
    • STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH
    • KONTAKT
  • WSPARCIE
SŁUCHAJ
RDN

RDN: Ponad 5,5 tysiaca zlotych z radiowej licytacji zasili tegoroczna Manie Pomagania

Wydawcaautor / źródło: Wydawca
2016/07/14 - 13:01
- AKTUALNOŚCI
A A
Udostępnij na FacebookUdostępnij na TwitterEmail

Taki jest efekt licytacji przeprowadzonej dzis na antenie dwóch stacji – RDN Malopolska i RDN Nowy Sacz. Pieniadze w calosci zostana przekazane na leczenie i rehabilitacje chorych dzieci z gminy Tarnów: Gabrysi, Piotrka i Wojtusia. Takze dla nich odbyl sie sobotni koncert – Mania Pomagania w Koszycach Malych. Wystapili After Party i Ania Wyszkoni.

4 100 zlotych – za tyle pan Jacek na antenie radia RDN zlicytowal koszulke Bartosza Kapustki z podpisami pilkarzy polskiej reprezentacji. Jest on reprezentantem jednej z firm w regionie tarnowskim, która chce pozostac anonimowa. – To ogromna radosc – przyznaje pan Jacek. – Cieszymy sie, ze wlasnie nam sie to udalo – dodaje.

licytacja2

fot. goraca atmosfera podczas licytacji 

Sluchacze zlicytowali takze pilke z podpisem Kapustki za tysiac zlotych oraz koszulke z podpisem tego pilkarza za 450 zlotych. W sumie podczas charytatywnej licytacji zebrano ponad 5,5 tysiaca zlotych.

licytacja (2)

fot. Pan Artur ze swoja pilka

Oficjalna pilka Euro 2016 z autografem Bartosza Kapustki trafila juz do naszego sluchacza. Pan Artur wylicytowal ja za 1000 zlotych. Podbil cene wyjsciowa 10 – krotnie. Jak mówi w wygranej przydal sie nie tylko refleks. – Trafilem na licytacje zupelnie przypadkiem. Jade sobie samochodem, slucham radia, a tu informacja, ze jest licytacja. Zadzwonilem i udalo mi sie przebic poprzednia cene. Mam piekna pamiatke, oprawie pilke i bedzie sobie w gablotce stala – cieszy sie. Dla Pana Artura to pamiatka na cale zycie, bo gre polskich pilkarzy na Euro 2016 ogladal z zapartym tchem.

licytacja (4)

fot. Pan Artur w rozmowie z Katarzyna Cygan

Licytacje prowadzila Dorota Kunc z radia RDN.

Posluchaj Pana Jacka:

http://old.rdn.pl/wp-content/uploads/2016/07/14lic_jacek1.mp3 http://old.rdn.pl/wp-content/uploads/2016/07/14lic_jacek2.mp3 http://old.rdn.pl/wp-content/uploads/2016/07/14lic_jacek3.mp3

Posluchaj Pana Artura:

http://old.rdn.pl/wp-content/uploads/2016/07/14pilka1.mp3 http://old.rdn.pl/wp-content/uploads/2016/07/14euro_pil.mp3

 

Tagi: TarnówMałopolska
Poprzedni

RDN: Transmisja Mszy swietej z Medrzechowa

Następny

Nowy Sacz: III Etap TdP wygral Nicollo Bonifazio

ZOBACZ RÓWNIEŻ

fot. Żabno.pl/Narodowe Czytanie poezji Jana Kochanowskiego/08.09.2025
AKTUALNOŚCI

Narodowe Czytanie w Żabnie – będzie można odebrać egzemplarz 'Dziadów’ z pamiątkową pieczęcią

3 września 2026
AKTUALNOŚCI

Rewolucja czy norma? Posiłki w szkolnych stołówkach po nowemu

3 września 2026
fot. Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu
AKTUALNOŚCI

Droga powiatowa w Kamionce Wielkiej doczeka się remontu. Umowa podpisana [ZDJĘCIA]

3 września 2026
fot. Sądecka Jesień Biegowa (zdjęcie archiwalne)
SPORT

Park Strzelecki czeka na biegaczy. Trwają zapisy na V Sądecką Jesień Biegową

3 września 2026
uroczystości Hala Łabowska (zdjęcie archiwalne)
AKTUALNOŚCI

Upamiętnią ks. Władysława Gurgacza i jego towarzyszy. Zbliża się kolejna Msza Święta na Hali Łabowskiej

3 września 2026
fot. KMP w Nowym Sączu
AKTUALNOŚCI

Nie musieli się włamywać. Weszli przez otwarte drzwi

3 września 2026
AKTUALNOŚCI

Wieś w odsłonie nowoczesności. O tym będzie można dyskutować w trakcie tegorocznej Agropromocji [WIDEO]

3 września 2026
fot. SIM Małopolska
AKTUALNOŚCI

Coraz więcej tanich mieszkań na wynajem. Gdzie powstają na Sądecczyźnie i w regionie gorlickim?

3 września 2026

NAJNOWSZE

fot. Żabno.pl/Narodowe Czytanie poezji Jana Kochanowskiego/08.09.2025

Narodowe Czytanie w Żabnie – będzie można odebrać egzemplarz 'Dziadów’ z pamiątkową pieczęcią

18:06

Rewolucja czy norma? Posiłki w szkolnych stołówkach po nowemu

17:05

Droga powiatowa w Kamionce Wielkiej doczeka się remontu. Umowa podpisana [ZDJĘCIA]

17:05

Park Strzelecki czeka na biegaczy. Trwają zapisy na V Sądecką Jesień Biegową

17:05

Upamiętnią ks. Władysława Gurgacza i jego towarzyszy. Zbliża się kolejna Msza Święta na Hali Łabowskiej

17:05

Nie musieli się włamywać. Weszli przez otwarte drzwi

17:05

Wieś w odsłonie nowoczesności. O tym będzie można dyskutować w trakcie tegorocznej Agropromocji [WIDEO]

15:03

Coraz więcej tanich mieszkań na wynajem. Gdzie powstają na Sądecczyźnie i w regionie gorlickim?

15:03

Gminna komunikacja w Podegrodziu już działa. Są pierwsze oceny mieszkańców [ZDJĘCIA]

15:03

Tydzień Maryjny w tarnowskiej katedrze – transmisje w RDN

14:02

NIE PRZEGAP

Miejska stacja paliw wznowiła działalność. Są jednak pytania o przyszłość MPetrol w Tarnowie

19 sierpnia 2026

Okulice: Po kilku latach przerwy odbył się tu pielgrzymkowy ślub

18 sierpnia 2026

Turyści z ponad 60 krajów odwiedzili już w tym roku Tarnów

11 sierpnia 2026
RADIO KATOLICKIE
UN PAPIESKI
UNS
AKCJA KATOLICKA
BIBLOS
KULTURA TARNÓW
SRK
CARITAS
KANA
ITER
Małopolska
AKADEMIA TARNOWSKA

RDN MAŁOPOLSKA

ul. gen. Józefa Bema 14
33 - 100 Tarnów
tel.: +48 14 627 50 50
e-mail: info@rdn.pl

RDN NOWY SĄCZ

pl. Kolegiacki 4
33 - 300 Nowy Sącz
tel.: +48 18 449 06 00
e-mail: sacz@rdn.pl

AKTUALNOŚCI
RELIGIA
SPORT
KULTURA
GALERIE
PATRONATY
WSPARCIE

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. RDN. 2024.

Brak
View All Result
  • Radio RDN
  • WIADOMOŚCI
    • AKTUALNOŚCI
    • RELIGIA
    • SPORT
    • KULTURA
  • 44. PPT
  • KONCERT ŻYCZEŃ
  • GALERIE
  • PATRONATY
  • RAMÓWKA
  • REKLAMA
  • RADIO
    • KINO PLENEROWE
    • LUDZIE RADIA
    • AUDYCJE
    • KONCERT ŻYCZEŃ
    • PATRONAT
    • PRACA
    • PRACA KRAKÓW
    • TARGI PRACY KRAKÓW
    • DODAJ OFERTĘ PRACY
    • ATS
    • POLITYKA PRYWATNOŚCI
    • STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH
  • KONTAKT
  • WSPARCIE

© 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. RDN.

Ta strona korzysta z plików cookie. Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Polityka prywatności.
Przejdź do treści
Otwórz pasek narzędzi Narzędzia ułatwień

Narzędzia ułatwień

  • Powiększ tekstPowiększ tekst
  • Zmniejsz tekstZmniejsz tekst
  • Odcienie szarościOdcienie szarości
  • Wysoki kontrastWysoki kontrast
  • NegatywNegatyw
  • Podkreślone linkiPodkreślone linki
  • Czcionka alternatywnaCzcionka alternatywna
  • Resetuj Resetuj