Objazdy będą obowiązywać we wtorek i środę (12-13.04).
Powodem jest remont skrzyżowania ulic Krasińskiego, Szujskiego, Klikowskiej i al. Solidarności.
W związku z prowadzonymi pracami, czasowo został zamknięty wlot ul. Klikowskiej.
Objazdy potrwają od wtorku 12 kwietnia od godz. 9.00 do środy 13 kwietnia do 5.00.
- Szczegóły:
- w kierunku Klikowej (linia nr 3) i Fritar-u (linia nr 44): od Al. Solidarności w ul. Szkotnik, pomijając przystanek Klikowska 01 – Solidarności;
- w kierunku os. Jasna II (linia nr 3) i Szpitala św. Łukasza (linia nr 44): od ulicy Klikowskiej w ul. Słowackiego i Nowy Świat, pomijając przystanek Solidarności 04 – Grottgera;
- w kierunku Pułaskiego (linia nr 11), os. Jasna II (linia nr 30) oraz Kapro (linia nr 46): od ul. Klikowskiej w ul. Szkotnik, pomijając przystanek Szujskiego 01 – Klikowska.








![Już prawie milion złotych wydano na zimowe utrzymanie dróg w powiecie nowosądeckim [WIDEO] 9 Blazusiak](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Blazusiak-350x250.jpg)


![Zima w natarciu! Tysiące domów bez prądu. Jest apel służb [AKTUALIZACJA] 12 1 1](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/1-1-120x86.jpg)


