Zbliża się Strefa Chwały w Starym Sączu. W ramach tegorocznej wydarzenia od czwartku (9.07) do wtorku (14.07) w Diecezjalnym Centrum Pielgrzymowania Opoka trwać będą szczególe rekolekcje.
Czas uwielbienia połączony jest tu z wakacyjnym wypoczynkiem. Każdego dnia odbywa się tu Msza św., jest też przestrzeń dla dobrej chrześcijańskiej muzyki, modlitwy, konferencji, a nawet czas na gry, zabawy i zawody rodzinne. Spotykają się tu różne pokolenia – od najmłodszych do seniorów, a dla każdej grupy wiekowej przygotowana jest odpowiednia przestrzeń.
W tym roku wśród gości i prowadzących modlitwę czy konferencje są m.in. ks. Robert Pisula, o. Michał Legan, bp Artur Ważny, Damian Stayne, Marcin Jewdokimow czy Iza i Piotr Antosiewiczowie.














