Troje mieszkańców powiatu limanowskiego zostało zatrzymanych przez policje. To osoby podejrzane o dokonanie rozboju w Limanowej. W Wielki Czwartek (17.04) mieli napaść na 40-letniego mężczyznę.
Zatrzymanych zostało troje mieszkańców powiatu limanowskiego – 25-letnia kobieta i dwóch mężczyzn w wieku 37 i 39 lat. Napastnicy bili 40-latka po całym ciele. Skradli mu telefon komórkowy, a także portfel, w którym znajdowało się 300 złotych w gotówce i dokumenty Łączna wartość strat oszacowana została na 2 300 zł.
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Limanowej szybko zatrzymali sprawców i odzyskali wszystkie skradzione przedmioty. Dodajmy, że Prokurator Rejonowy w Limanowej nałożyła na napastników dozór policyjny i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego. Trójce mieszkańców powiatu limanowskiego grozi kara do 15 lat więzienia.




![Integracja, tolerancja i uczenie wrażliwości. Europejski Tydzień Autyzmu w Nowym Sączu [ZDJĘCIA] 5 MOK 1](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/MOK-1-350x250.jpg)

![W Grybowie jest już nowa karetka. W nowym roku ruszy budowa nowej podstacji pogotowia [ZDJĘCIA] 7 gfdf31](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/gfdf31-350x250.jpg)




![Pożar garażu w Łękawicy. Jedna osoba poparzona [AKTUALIZACJA] 12 fot. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/kolaz-pozar-120x86.jpg)


