Będą wieczory z muzyką czy piątkowe disco night. Kryte lodowisko w Nowym Sączu jest już czynne. Ślizgawka przy ul. Nadbrzeżnej ruszyła w sobotę (2.12).
– Do dyspozycji mieszkańców jest wypożyczalnia, ponadto pingwinki i misie pomagające w nauce jazdy. Będzie można się też nauczyć gry w hokeja na lodzie razem z sekcją Sandecji Nowy Sącz. Chcemy też wprowadzić lekcje jazdy figurowej na łyżwach
– mówi Marcin Rojna, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu.
Ślizgawka w tygodniu jest dostępna od 8.00 do 20.00, a w weekendy od 9.30 do 21.00.
Lodowiska działają też w innych miejscowościach regionu. To między innymi Chełmiec, Muszyna i Krynica-Zdrój.





![Tegoroczne Kolędowanie Małemu Bacy tradycyjnie zakończą prawie 1000 m n.p.m. [ZDJĘCIA] 6 fot. www.parafia.piwniczna.com](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Koledowanie-Malemu-Bacy1-350x250.jpg)






![Wyciągi w Szczawniku jednak powstaną? Gmina Muszyna informuje o naukowym dokumencie [WIDEO] 13 Golba](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Golba-120x86.jpg)

