Niedziela (15.10) to nie tylko czas wyborów parlamentarnych. Ptaszkowa zaprasza w tym dniu na Parafialne Forum Rodziny. Będzie to już 26. edycja wydarzenia. Jak podkreśla główna organizatorka Barbara Siedlarz, coroczne forum jest świetną okazją do integracji rodzin nie tylko z tej parafii, ale też budowania wspólnoty.
– Forum zbiegło się z wyborami, ale u nas jest to zawsze stała, trzecia niedziela października. Nie mogliśmy tego przełożyć, bo jest to zapisana data w wielu kajecikach osób, które od lat uczestniczą w forum. Zapraszamy bardzo serdecznie, żeby po głosowaniu zajrzeć do nas. Na mszach świętych przedpołudniowych, czyli o 7.00, 9.00 i 11.00 homilie wygłosi ks. Bartosz Wronikowski.
Po południu o 14.00 odbędzie się inscenizacja sztuki Zofii Kossak Szczuckiej „Gość Oczekiwany”.
Później zaplanowana jest Msza św. i różaniec prowadzony przez ks. Bartosza Wronikowskiego w intencji rodzin. Następnie zostanie rozstrzygnięty tegoroczny konkurs plastyczny wraz z wręczeniem nagród.




![Prezydenci Nowego Sącza z oświadczeniem na temat zarzutów prokuratorskich [WIDEO] 5 konferencja prezydent ns zarzuty](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/konferencja_prezydent_ns_zarzuty-350x250.jpg)






![Nowy Sącz: Duże zmiany w Zakładzie Linii Kolejowych PKP. Pracownicy boją się o swoją przyszłość [ZDJĘCIA] 12 ZAKLAD LINII KOLEJOWYCH](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/ZAKLAD-LINII-KOLEJOWYCH-120x86.jpg)


