28-latek zdemolował sklep w centrum Nowego Sącza. Mężczyzna najpierw rozrzucał napoje, a później uszkodził ladę, drzwi wejściowe i część towaru. Kiedy wybiegł ze sklepu, personel powiadomił sądecką policję.
Podejrzanego mężczyznę rozpoznali dzielnicowi. Podczas interwencji 28-letni mieszkaniec Nowego Sącza był agresywny i wulgarny. Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia mienia oraz znieważenia funkcjonariuszy. 28-latek przyznał się do winy, a sąd może wymierzyć mu teraz karę od 4,5 miesiąca do 5 lat więzienia.
Sądeczanin swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości 1 400 złotych.


![Takiej szkoły jeszcze nie było nie tylko w Nowym Sączu, ale też w Polsce [ZDJĘCIA] 3 masaz 3](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/masaz-3-350x250.jpg)







![Nowy Sącz: Wypadek na ul. Nawojowskiej. Są ranni [ZDJĘCIA] 11 fot. Bartłomiej/Regionalny Reporter na Facebooku](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/wypadek_nawojowska_regionalny_reporter-1-120x86.jpg)



