Decyzje w Sandecji, czyli kto zostaje i kto odchodzi?

fot. Adrian Maraś, sandecja.pl

Kilku piłkarzy odchodzi z Sandecji Nowy Sącz. Wiadomo już, że klub nie przedłuży kontraktów z bramkarzem Martinem Polackiem, pomocnikiem Kacprem Talarem i obrońcą Tomaszem Nawotką.

Do swoich klubów po zakończeniu wypożyczeń wracają: Mateusz Jeleń, Piotr Kowalik, Aleksander Wołczek oraz Bartłomiej Juszczyk.

Natomiast Leon Ziętek ma zgodę na wypożyczenie do innego klubu. Wiemy również, że Arkadiusz Orzeł przez kolejny rok będzie wypożyczony do Mławianki Mława, a po transferze czasowym do Stali Kraśnik, do Sandecji wraca Patryk Peciak.

Patryk Kieliś i Marcel Płocica. Nowe twarze w Sandecji Nowy Sącz

Exit mobile version