Patryk Kieliś nowym zawodnikiem Sandecji Nowy Sącz. 25-letni skrzydłowy ostatni grał dla Hutnika Kraków i podpisał umowę ważną rok z opcją przedłużenia jej o kolejne 12 miesięcy. W poprzednim sezonie zdobył 8 goli w II lidze.
Do Sandecji trafił też 17-letni Marcel Płocica, który został wypożyczony na rok z Górnika Zabrze.
W poprzednim sezonie grał w trzecioligowych rezerwach tego zespołu, w których zdobył 8 goli. Ponadto występował w Centralnej Lidze Juniorów, w której zanotował 5 bramek.
Płocica ma też na koncie grę w reprezentacji Polski w kategoriach młodzieżowych do lat 15, 16 i 17.














