We wtorek (23.06) odnaleziono na terenie gminy Grybów 30-letnią kobietę. Sądeckie służby prowadziły intensywne poszukiwania. Mieszkanka Siołkowej zaginęła w poniedziałek (22.06) i nie było z nią kontaktu.
Kobieta około 10.30 wyszła z domu i nie wróciła. Rodzina wieczorem zgłosiła zaginięcie policji i od tamtej pory trwała akcja poszukiwawcza na terenie gminy Grybów.
Sądecka policja informuje, że we wtorek (23.06) około 10.00 kobietę odnaleziono na terenie gminy Grybów. Z uwagi na dobro rodziny szczegóły nie są podawane.














