Wygodne leżaki, kocyki, popcorn, wata cukrowa i filmowe emocje – Kino plenerowe Radia RDN po raz kolejny wyruszyło w trasę. Pierwszym przystankiem w tym tygodniu były tereny rekreacyjne w Lisiej Górze.
Wszyscy zebrani mogli dziś (13.08.) obejrzeć film pt. Paddington 2. Zarówno pogoda, jak i frekwencja dopisały. W nadchodzących dniach Kino plenerowe RDN zawita w kolejnych miejscowościach. Na trasie w tym tygodniu znalazły się Bruśnik, Gręboszów, Przyszowa i Skołyszyn. Repertuar i godziny projekcji można sprawdzić TUTAJ.
Maraton filmowy z RDN – sprawdź, gdzie zagości nasze kino plenerowe
![Kino plenerowe RDN ponownie na filmowej trasie w regionie. Odwiedziliśmy Lisią Górę [ZDJĘCIA] 1 main](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/08/main-750x422.jpeg)
![To parafia z pięknymi tradycjami. Minęło 200 lat od konsekracji kościoła w Tymbarku [ZDJĘCIA] 2 parafia tymbark](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/parafia_tymbark-350x250.jpg)







![To parafia z pięknymi tradycjami. Minęło 200 lat od konsekracji kościoła w Tymbarku [ZDJĘCIA] 10 parafia tymbark](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/parafia_tymbark-120x86.jpg)
![Wielki remont w Parku Miejskim w Limanowej. Zmienia się muzeum i kapliczka św. Walentego [ZDJĘCIA] 11 muzeum](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/muzeum-120x86.jpg)



