21 marca, z okazji pierwszego dnia wiosny maluchy z tarnowskiego przedszkola przy ul. Błotnej odwiedziły Radio RDN Małopolska.
Przedszkolaki opowiedziały nam co lubią w tej porze roku.
– To, że jest ciepła. – Że są kwiaty. – Jest przysłowie, w marcu, jak w garncu. – Lubimy jeździć na rowerze i grać w piłkę na polu. – Wiosna jest wysportowana, ćwiczy od samego rana. Razem z wiosną ćwiczymy, wszyscy dobrze się bawimy!
21 marca to stały termin rozpoczęcia wiosny. Pierwsze dni przyniosą ciepłą i słoneczną pogodę w całym kraju. W najbliższym czasie na termometrach zobaczymy nawet 20 stopni.







![Ks. Tomasz Rąpała: Chrystus przychodzi, aby wejść w naszą codzienność [WIDEO] 8 ks.Rapala](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/ks.Rapala-350x250.jpg)




![Co z przebiegiem "sądeczanki" po lewej stronie Dunajca? Artur Bochenek: To byłyby bardzo duże koszty [WIDEO] 13 Artur Bochenek](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Artur_Bochenek-120x86.jpg)

