Jaworzyna Krynicka była gospodarzem mistrzostw Polski w snowboardzie alpejskim. Podwójnym mistrzem kraju – zarówno w slalomie, jak i w slalomie gigancie równoległym – został Michał Nowaczyk. Złoto w gigancie równoległym pań wywalczyła Aleksandra Król-Walas, a w slalomie równoległym Karolina Półtorak.
W tej konkurencji brązowy krążek wywalczyła pochodząca z Laskowej Klaudia Michura.
W zawodach nie mógł wystartować mistrz świata z 2023 roku Oskar Kwiatkowski, który jest kontuzjowany i zabraknie go w kolejnych bardzo ważnych zawodach.
A już 1 i 2 marca w tym samym miejscu, czyli na stoku Jaworzyny Krynickiej będzie można zobaczyć najlepszych snowboardzistów świata w ramach Pucharu Świata.
Krynica będzie gospodarzem tych zawodów po raz drugi.
Wyniki mistrzostw Polski w Krynicy-Zdroju znajdziecie tutaj: KLIK.




![To nie będą łatwe dni dla kierowców w Limanowej i w Mordarce [OBJAZDY] 5 fot. PKP PLK](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/mordarka_pkp_plk-350x250.jpg)




![Wypadek w Woli Rzędzińskiej. Starszy mężczyzna był reanimowany [AKTUALIZACJA] 10 zdj. ilustracyjne, archiwum RDN](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/policja-zdjecie-scaled-1-350x250.jpg)



![Integracja, tolerancja i uczenie wrażliwości. Europejski Tydzień Autyzmu w Nowym Sączu [ZDJĘCIA] 14 MOK 1](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/MOK-1-120x86.jpg)

