Stworzyli bożonarodzeniową piosenkę, która zabiera słuchacza w drogę na „Pasterkę”. To tytuł nowego utworu muzycznego duetu PavelJonas. Muzycy, którzy pochodzą z regionów sądeckiego i limanowskiego stworzyli jazzową pastorałkę. Nie zabrakło tu też nutki muzyki regionalnej.
– Chcieliśmy stworzyć coś, co łapie za serca. Tym tropem ruszyliśmy poszukując takich łagodniejszych, przyjemnych dźwięków. Obraliśmy w to tekst. Przy tworzeniu tej pastorałki wzorowaliśmy się troszeczkę na muzyce jazzowej i nie wiem, czy nam się udało przekazać brzmienie naszego regionu, ale też był taki zamysł. Cieszymy się, że Ola zgodziła się z nami współpracować, ponieważ jej głos idealnie pasował do tej piosenki.
– mówili w studiu RDN Nowy Sącz Janusz Pierzchała i Paweł Wysowski.
W pastorałce tego duetu można usłyszeć więc też damski wokal, za który odpowiedzialna jest Aleksandra Król-Czop uczestniczka 13. edycji The Voice of Poland.
– Na pewno chcielibyśmy życzyć państwu, żeby spełniły się wszystkie te przekazy z naszej piosenki, czyli dużo spokoju, radości i miłości na nowy rok. Chcielibyśmy też życzyć Państwu jak najwięcej słonecznych dni, uśmiechu i mamy nadziej, że będziecie z nami w tym roku
– mówi wokalistka.
Piosenka miała swoją premierę jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Możecie jej też słuchać na antenie radia RDN Nowy Sącz i RDN Małopolska.

![Nowy Sącz: Siostry Felicjanki służą Bogu i ludziom. To u nich jest Okno Życia [ROZMOWA] 2 felicjanki okno zycia](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/felicjanki_okno_zycia-350x250.jpg)
![Budżet gminy Nawojowa. "Na miarę możliwości, bez kredytu" [ROZMOWA] 3 kielbasa stanislaw studio 12 2025](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/kielbasa_stanislaw_studio_12_2025-350x250.jpg)

![Rusza projektowanie nowego mostu w Mszanie Dolnej. Konieczna będzie rozbiórka starej przeprawy [ZDJĘCIA] 5 fot. GDDKiA](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/02/most_mszana_gddkia-3-350x250.jpg)
![Ojców Naszych Obyczajem. X Gminny Konkurs Bożonarodzeniowy w Nawojowej [ZDJĘCIA] 6 Nawojowa](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Nawojowa-350x250.jpg)



![Nowy Sącz: Siostry Felicjanki służą Bogu i ludziom. To u nich jest Okno Życia [ROZMOWA] 10 felicjanki okno zycia](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/felicjanki_okno_zycia-120x86.jpg)




