Nie żyje trzecia osoba poszkodowana w wypadku, do jakiego doszło w poniedziałek wieczorem w Kąśnej Górnej koło Ciężkowic.
Jak informowaliśmy, kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem, a następnie auto uderzyło w drzewo.
Samochodem podróżowało trzech mężczyzn. Dwóch z nich w wieku 32 i 39 lat zmarło na miejscu. Dziś (5.03) rano policja potwierdziła śmierć trzeciego uczestnika tego tragicznego zdarzenia, 34-letniego mężczyzny.
Te informacje przekazał na antenie RDN Małopolska oficer prasowy tarnowskiej policji Paweł Klimek.
– Okoliczności tego wypadku będziemy wyjaśniać z Prokuraturą Rejonową w Tarnowie, natomiast pierwsze informacje jakie wpłynęły do nas wskazują na to, że kierujący samochodem marki Fiat nie zapanował nad pojazdem, na śliskiej drodze wypadł na prawo, no i niestety uderzył w przydrożne drzewo. Uderzył tak nieszczęśliwie, że dwie osoby zginęły na miejscu, a trzecia, pomimo tego że na miejscu lądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i przewiózł ranną osobę do szpitala, niestety lekarze nie byli w stanie jej uratować.
Na drodze przez kilka godzin występowały utrudnienia w ruchu.
W poniedziałek wieczorem panowały trudne warunki. Pomimo dodatnich temperatur, nawierzchnia po opadach deszczu była śliska.
Tragiczny wypadek w Kąśnej Górnej k. Ciężkowic [AKTUALIZACJA]










![Zabytek gminy Łukowica odzyskał dawny blask [ZDJĘCIA] 12 źródło: FB Bogdan Łuczkowski](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/dwor_swidnik-120x86.jpg)
![Oferta jest skierowana do mieszkańców powiatu nowosądeckiego. Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Nawojowej już oficjalnie otwarty [ZDJĘCIA] 13 Osrodek Interwencji Kryzysowej](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/Osrodek-Interwencji-Kryzysowej-120x86.jpg)

