Wybuch w kotłowni w Przysietnicy. Strażacy z Nowego Sącza otrzymali zgłoszenie w czwartek (7.12) o 12.54. W budynku mieszkalny doszło do wybuchu. Na miejsce od razu zadysponowane zostały wszystkie służby ratunkowe.
Jak się okazuje, w kotłowni doszło do wybuchu gazu lub innej palnej substancji. Z tego powodu ucierpiał 61-letni mężczyzna. Poszkodowany został zabrany do szpitala przez załogę karetki.
Poza ratownikami medycznymi i strażą pożarną na miejscu pracowała też policja i pogotowie gazowe. Dokładna przyczyna i okoliczności całego zajścia będą jeszcze wyjaśniane.

![Brama Miasta ma być nową wizytówką Nowego Sącza. Co na to mieszkańcy? [ZDJĘCIA] 2 wizualizacja](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/1-350x250.jpg)

![Przetarg na basen, modernizacje dróg i budowa oczyszczalni. Gmina Grybów chce w nowym roku wydać na inwestycje ponad 46 mln złotych [WIDEO] 4 Migacz](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Migacz-350x250.jpg)





![Brama Miasta ma być nową wizytówką Nowego Sącza. Co na to mieszkańcy? [ZDJĘCIA] 10 wizualizacja](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/1-120x86.jpg)




