Od środy (21.06) stadion w Woli Rzędzińskiej stanie się przez najbliższe kilka dni Strefą Kibica, gdzie będzie można oglądać zawody odbywające się w ramach III Igrzysk Europejskich. Transmisję z zawodów będzie można śledzić w wygodnej strefie z telebimem.
Jak zapowiadają organizatorzy, oprócz pasjonowania się wydarzeniami sportowymi i kibicowaniu naszym reprezentantom, na uczestników – tych małych i tych większych – czeka wiele atrakcji.
Na wydarzenie zawitają bowiem między innymi koszykarze z meczem pokazowym, tarnowscy żużlowcy, karatecy, zawodnicy kung-fu czy cheerleaderki. Będą zarówno pokazy sportowe jak i możliwość wzięcia udziału w organizowanych rozgrywkach. Na kibiców czekają też konkursy z nagrodami oraz występy muzyczne, strefa gastronomiczna z darmowym poczęstunkiem czy zamki dmuchane dla najmłodszych.
Z kolei w piątek (23.06), na zakończenie Strefy Kibica, odbędzie się koncert Studia Rocka Pawła Mazura.






![W Gminie Łużna wzrosną opłaty za śmieci. Co z wysokością podatków? [WIDEO] 7 Mariusz Tarsa](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Mariusz_Tarsa-350x250.jpg)






!['Rusz duszę ze Słowem' [22.11.2025] 14 IMG 1215](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/IMG_1215-120x86.jpg)

