Do wypadku doszło na terenie dawnej winiarni przy ul. Wodnej w Brzesku. 32-latek wszedł do stacji transformatorowej i został porażony prądem.
Na miejsce udały się dwa zastępy straży pożarnej oraz zespół ratownictwa medycznego. Po wyłączeniu stacji transformatorowej strażacy wynieśli z niej nieprzytomnego mężczyznę. Niestety 32-latek już nie żył.
Ranny został również kolega mężczyzny chcący mu udzielić pomocy. Z poparzeniami rąk i twarzy został przewieziony do szpitala.
Okoliczności zdarzenia bada policja pod nadzorem prokuratora.

![W Adwencie na nowo poznaj historię Świętej Rodziny i Ziemi Świętej. Wykład w UNSJPII przygotowaniem do Bożego Narodzenia [ZDJĘCIA] 2 uniwersytet grudzien](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/uniwersytet_grudzien-350x250.jpg)







![W Adwencie na nowo poznaj historię Świętej Rodziny i Ziemi Świętej. Wykład w UNSJPII przygotowaniem do Bożego Narodzenia [ZDJĘCIA] 10 uniwersytet grudzien](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/uniwersytet_grudzien-120x86.jpg)




