Prezydent Siemianowic Śląskich i przewodniczący Ruchu Polska Jest Jedna przyjedzie w sobotę (25.03) do Nowego Sącza.
Rafał Piech ma opowiedzieć mieszkańcom regionu o swoich pomysłach i rozwiązaniach dla Polski i rodzimych przedsiębiorców – zarówno gospodarczych, energetycznych jak i rolniczych.
Spotkanie rozpocznie się o 16.00 w auli Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu przy Alejach Wolności. Wstęp wolny.


![Żywa Szopka w Żeleźnikowej Wielkiej ruszy w Boże Narodzenie [ROZMOWA] 3 zywa szopka zeleznikowa](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/zywa_szopka_zeleznikowa-350x250.jpg)




![Co z przebiegiem "sądeczanki" po lewej stronie Dunajca? Artur Bochenek: To byłyby bardzo duże koszty [WIDEO] 8 Artur Bochenek](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Artur_Bochenek-350x250.jpg)
![Nowy Sącz: Szybka kolej za pięć lat. A kiedy nowy parking przy dworcu? [ZDJĘCIA] 9 parking5](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/parking5-350x250.jpg)

![Żywa Szopka w Żeleźnikowej Wielkiej ruszy w Boże Narodzenie [ROZMOWA] 11 zywa szopka zeleznikowa](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/zywa_szopka_zeleznikowa-120x86.jpg)



