Okocimski przegrywa w ostatnim sparingu [ZDJĘCIA]

 

Ostatnie sprawdziany przed piłkarskimi rozgrywkami ligowymi w regionie. Okocimski Brzesko zmierzył się na boisku przy ulicy Mickiewicza ze Strażakiem Mokrzyska.

Osłabiona drużyna Piwoszy została na ten pojedynek wzmocniona juniorami, zawodnikami testowanymi, a także trenerem Marcinem Manelskim. Obie drużyny bardzo dużo operowały piłką w środku boiska, a akcje stawały się rzadkością. W 40 minucie po rzucie karnym, gracze beniaminka tarnowskiej okręgówki objęli prowadzenie. Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił. Obie drużyny rywalizowały na środku. W 63 minucie Okocimski wyrównał po rzucie karnym. Gdy Piwosze osiągnęli dużą przewagę i próbowali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, gracze z Mokrzysk zdobyli zwycięską bramkę. W 84 minucie po rzucie wolnym, bramkarz Piwoszy wypuścił piłkę przed siebie, wprost przed jednego z zawodników Strażaka, który lekkim strzałem umieścił ją w bramce.

Za tydzień Okocimski Brzesko rozegra spotkanie Pucharu Polski w Kątach z miejscową Olimpią. Rozgrywki ligowe rozpoczną 25 marca pojedynkiem na własnym stadionie z Dunajcem Zakliczyn. Natomiast Strażak Mokrzyska w pierwszym wiosennym meczu zmierzy się w Mikołajowicach, z miejscowym Dunajcem.