Na lokalizację nowego miejsca dla najmłodszych wybrano działkę znajdującą się w sąsiedztwie kompleksu sportowego Orlik. Parterowy budynek przedszkola według planu pomieści pięć oddziałów i żłobek.
Dzieci będą mogły korzystać z wewnętrznego ogrodu. Budowa powinna ruszyć jeszcze w tym roku.



![To nie będą łatwe dni dla kierowców w Limanowej i w Mordarce [OBJAZDY] 4 fot. PKP PLK](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/mordarka_pkp_plk-350x250.jpg)




![Wypadek w Woli Rzędzińskiej. Starszy mężczyzna był reanimowany [AKTUALIZACJA] 9 zdj. ilustracyjne, archiwum RDN](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/policja-zdjecie-scaled-1-350x250.jpg)



![Nowy Sącz pamięta o Władysławie Iwańskiej. Odsłonięto tablicę [ZDJĘCIA] 13 wladyslawa iwanska tablica 8](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/wladyslawa_iwanska_tablica-8-120x86.jpg)

