Propozycje remontów dróg, czy budowa chodników. Limanowianie chętnie zgłaszają te sprawy podczas spotkań on-line z burmistrzem.
Władysław Bieda zaproponował taka formę rozmów z mieszkańcami. Jak twierdzi, to najlepsze rozwiązanie w obecnym czasie.
– To jest z myślą o tym, aby w tej sytuacji sanitarnej jaką mamy w związku z epidemią, gdzie nie ma możliwości organizowania zebrań osiedlowych, gdzie bezpośrednio na tych zebraniach osiedlowych odpowiadaliśmy na pytania, podawaliśmy również bieżące informacje dla mieszkańców miasta.
O czacie z burmistrzem mieszkańców na bieżąco będzie informował na swojej stronie internetowej Urząd Miasta.
![Burmistrz Limanowej rozpoczął rozmowy na czacie z mieszkańcami [WIDEO] 1 Wladyslaw Bieda](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2021/03/Wladyslaw-Bieda-750x536.jpg)






![Remonty ważnych dróg w Nowym Sączu zakończą się przed świętami [ZDJĘCIA] 8 20251128 094949](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/20251128_094949-350x250.jpg)






