Z Sądeckich Bonów Szkoleniowych skorzystało już prawie 80 firm z Sądecczyzny, a nadal można to robić. W ten sposób można otrzymać dotację w kwocie nawet ponad 130 tys. złotych na szkolenia, doradztwo i egzaminy.
Jak informuje Nowosądecki Inkubator Przedsiębiorczości, bony przeznaczone są dla firm z subregionu sądeckiego, czyli miasta Nowy Sącz oraz powiatów nowosądeckiego, limanowskiego oraz gorlickiego. Wysokość dofinansowania w ramach Sądeckich Bonów Szkoleniowych może wynosić 50 lub 80 %. Z tej wyższej opcji korzystać mogą osoby i pracownicy o niskich kwalifikacjach, czyli maksymalnie z wykształceniem średnim, przedsiębiorstwa uzyskujące w ciągu ostatnich 3 lat przychód powyżej 20%, oraz pracownicy w wieku 50+ chcący zdobyć, lub potwierdzić swoje kwalifikacje. Ze szczegółami co do składania wniosków można zapoznać się na stronie sadeckiebony.pl







![Nowy wiadukt nad Węgierską gotowy. Jedni się cieszą, inni obawiają dużej liczby pociągów i ciężarówek [ZDJĘCIA, WIDEO] 8 wegierska 4](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/wegierska-4-350x250.jpg)

![Pożegnali garnitury. Alumni trzeciego roku mają już sutanny [ZDJĘCIA] 10 IMG 5127 1](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/IMG_5127-1-120x86.jpg)




