Uroczystosc odpustowa ku czci Narodzenia NMP, patronki Katedry i diecezji tarnowskiej rozpoczela Tydzien Maryjny w tarnowskiej bazylice katedralnej. Drugi dzien Tygodnia Maryjnego, piatek, 9 wrzesnia poswiecony bedzie modlitwom w intencji osób chorych, cierpiacych z powodu róznych trudnosci zyciowych, duchowych i materialnych, uzaleznionych i bezrobotnych.
W ramach Tygodnia Maryjnego zaplanowano równiez koncert uwielbienia Jezus w Centrum na Placu katedralnym w Tarnowie. To wydarzenie juz w sobote, 10 wrzesnia, o 19.30. Modlitwe poprowadzi ksiadz Artur Wazny.
Równiez nasi sluchacze moga wlaczyc sie do wspólnej modlitwy w ramach Tygodnia Maryjnego. Codziennie od 9 wrzesnia o 18.00 bedziemy transmitowac Msze swiete z tarnowskiej Katedry.






![Tegoroczne Kolędowanie Małemu Bacy tradycyjnie zakończą na prawie 1000 m n.p.m. [ZDJĘCIA] 7 fot. www.parafia.piwniczna.com](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Koledowanie-Malemu-Bacy1-350x250.jpg)

![Zakończenie Roku Jubileuszowego w Tarnowie [28.12.2025] 9 IMG 1261](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/IMG_1261-120x86.jpg)
![Zamiast siedzieć w domu, zrobili coś pożytecznego. Młodzież chętnie wzięła udział w Akcji Kilo [ZDJĘCIA] 10 akcja kilo](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/akcja_kilo-120x86.jpg)



