Jeszcze tylko przez kilka dni beda przyjmowane zgloszenia na wiosenna sesje Kursu Malzenskiego. To propozycja zarówno do trwajacych w silnych relacjach, jak i do tych, którzy borykaja sie z trudnosciami.
Spotkania organizuje Wydzial ds. Nowej Ewangelizacji oraz Wydzial Duszpasterstwa Malzenstw i Rodzin. Kurs jest bardzo praktyczny, daje narzedzia do rozwiazywania codziennych problemów pojawiajacych sie w malzenstwie. Przyda sie zarówno swiezo upieczonym malzonkom jak i parom z wieloletnim stazem. Zadnych prac w grupach i przymusowych wypowiedzi publicznych! To czas tylko dla dwojga – zapraszaja organizatorzy.
Terminy spotkan: 4, 11, 18 marca oraz 1, 8, 15, 29 kwietnia. 15 maja – uroczyste zakonczenie.
Kurs odbedzie sie w budynku bursy dla dziewczat Zgromadzenie Slug Jezusa przy ulicy Rejtana 10 w Tarnowie. Zgloszenia sa przyjmowane do 29.02.2016: 793-337-227, drtarnow@gmail.com








![Pożar garażu w Łękawicy. Jedna osoba poparzona [AKTUALIZACJA] 9 fot. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/kolaz-pozar-120x86.jpg)


![Jest asfalt, ale remont jeszcze nie skończony. Co dzieje się na trasie Czyrna-Banica? [WIDEO] 12 czyrna banica](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/czyrna_banica-120x86.jpg)

