W środę, 24 listopada w Tarnowie odbędą się kolejne warsztaty dla kobiet w ramach projektu „StworzOna”. Uczestniczki będą się uczyć jak sobie radzić z emocjami.
Tematem spotkania będzie złość. Poprowadzi je Katarzyna Rozalia, instruktorka tańca współczesnego i świadomej pracy z własnym ciałem.
Uczestniczki warsztatów proszone są o zabranie wygodnego stroju.
Warsztaty, które organizuje Fundacja Alegoria odbędą się w środę, 24 listopada o godz. 19.00 przy Placu Kazimierza Wielkiego 5. przeznaczone są dla pań do 50. roku życia.




![Pokłon Trzech Króli już w przygotowaniu. Kacper, Melchior i Baltazar będą szli do Jezusa z trzech różnych stron [ZDJĘCIA] 5 poklon trzech kroli](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/poklon_trzech_kroli-350x250.jpg)





![W Adwencie na nowo poznaj historię Świętej Rodziny i Ziemi Świętej. Wykład w UNSJPII przygotowaniem do Bożego Narodzenia [ZDJĘCIA] 11 uniwersytet grudzien](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/uniwersytet_grudzien-120x86.jpg)



