Będzie to już XIX edycja kultowego wydarzenia. Młodzi śpiewacy z całego świata zaprezentują się przed międzynarodowym jury oraz oddaną publicznością. Artystów oglądać można zarówno na widowni, jak i przed ekranami na całym świecie.
Na przesłuchania I i II etapu wstęp wolny. Na przesłuchania III etapu oraz Koncert Laureatów wstęp możliwy jest na podstawie bezpłatnych wejściówek dostępnych w kasie MCK SOKÓŁ.
Festiwal startuję w niedziele – 29 sierpnia. RDN Nowy Sącz patronuję wydarzeniu.

![Polka wygrała XII Międzynarodowy Konkurs Wolany im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju [ZDJĘCIA] 2 kiepura konkurs](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/kiepura_konkurs-350x250.jpg)








![Andrzej Czerwiński honorowym obywatelem Nowego Sącza [ZDJĘCIA] 11 fot. Urząd Miasta Nowego Sącza](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/czerwinski_um_ns-120x86.jpg)
!["To punkt wskazujący właściwą drogę i relację do Chrystusa". Konsekracja nowego ołtarza w kościele św. Andrzeja Apostoła w Polnej [ZDJĘCIA] 12 konsekracja 1](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/konsekracja-1-120x86.jpg)


