W środę (27.04) rusza IV etap remontu skrzyżowania ulic Lwowskiej, Prażmowskiego i Nowohruślickiej w Nowym Sączu. Prace mają się rozpocząć o godz. 8.00.
Jak informuje Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu, wykonywane będą roboty na lewym pasie w ciągu ulicy Nowochruślickiej w kierunku na Kraków, z zawężeniem jezdni do jednego pasa ruchu.
Obowiązywał będzie zakaz skrętu w lewo, jadąc ulicą Prażmowskiego w kierunku centrum, ale też jadąc ulicą Nowochruślicką, czyli w kierunku Gorlic. Będzie też ograniczony ruch pieszych.
Dotychczasowa organizacja ruchu, związana z tym remontem, pozostaje bez zmian.
Miejski Zarząd Dróg przeprasza za utrudnienia i apeluje o zapoznanie się ze zmianami oraz o bezpieczną jazdę.

![50-lecie Karczmy u Walusia w Krościenku nad Dunajcem [ARTYKUŁ SPONSOROWANY] 2 karczma u walusia](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/karczma_u_walusia-350x250.jpg)
![Tragedia w Ropie. Nie żyje 80-letnia kobieta, która miała zostać postrzelona [ZDJĘCIA] 3 fot. halogorlice.info](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/postrzelenie_ropa5-350x250.jpg)
![Gorące przywitanie mistrzyń cheerleadingu w Nowym Sączu [WIDEO] 4 cheerleadarki](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/cheerleadarki-350x250.jpg)



![Co dalej z ceną za wodę i ścieki? Sądeckie Wodociągi pracują nad nową taryfą [WIDEO] 8 Szczecina](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Szczecina-350x250.jpg)

![50-lecie Karczmy u Walusia w Krościenku nad Dunajcem [ARTYKUŁ SPONSOROWANY] 10 karczma u walusia](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/karczma_u_walusia-120x86.jpg)




