Ponad trzy godziny sądeccy strażacy walczyli z płonącym pustostanem w Naściszowej w gminie Chełmiec. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.
Pożar niezamieszkałego domu wybuchł tuż przed północą. Na miejscu walczyli z nim strażacy z pięciu Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych oraz z dwóch jednostek OSP z okolicy.
Akcja gaśnicza trwała do godziny 3.30. Jak informują strażacy z Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu, przyczyną pożaru było przeciążenie instalacji elektrycznej.



![Między Chomranicami i Męciną. Tu też powstaje kolej [ZDJĘCIA] 4 default](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Przygotowanie-do-budowy-nowego-wiaduktu-kolejowego-w-sasiedztwie-stacji-w-Mecinie-widok-z-lotu-ptaka-fot.-Krzysztof-Dzidek-1-350x250.jpg)










