niedziela, 6 września 2026
TARNÓW +48 14 627 50 50  NOWY SĄCZ +48 18 449 06 00 

103,6 FM | 97,0 FM | 101,2 FM | 88,3 FM | 105,1 FM

  • STRONA GŁÓWNA
  • WIADOMOŚCI
    • AKTUALNOŚCI
    • RELIGIA
    • SPORT
    • KULTURA
  • 44. PPT
  • KONCERT ŻYCZEŃ
  • GALERIE
  • RAMÓWKA
  • REKLAMA
    • PATRONATY
  • RADIO
    • KINO PLENEROWE
    • LUDZIE RADIA
    • AUDYCJE
    • KONCERT ŻYCZEŃ
    • PATRONAT
    • PRACA
    • PRACA KRAKÓW
    • TARGI PRACY KRAKÓW
    • DODAJ OFERTĘ PRACY
    • ATS
    • POLITYKA PRYWATNOŚCI
    • STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH
    • KONTAKT
  • WSPARCIE
Brak
View All Result
POSŁUCHAJ
RDN
  • STRONA GŁÓWNA
  • WIADOMOŚCI
    • AKTUALNOŚCI
    • RELIGIA
    • SPORT
    • KULTURA
  • 44. PPT
  • KONCERT ŻYCZEŃ
  • GALERIE
  • RAMÓWKA
  • REKLAMA
    • PATRONATY
  • RADIO
    • KINO PLENEROWE
    • LUDZIE RADIA
    • AUDYCJE
    • KONCERT ŻYCZEŃ
    • PATRONAT
    • PRACA
    • PRACA KRAKÓW
    • TARGI PRACY KRAKÓW
    • DODAJ OFERTĘ PRACY
    • ATS
    • POLITYKA PRYWATNOŚCI
    • STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH
    • KONTAKT
  • WSPARCIE
SŁUCHAJ
RDN

Reprezentacyjna koszulka z autografami Lewandowskiego i całej kadry trafiła na licytację Koncertu Skrzyszowskich Serc

Aneta Mleczkoautor / źródło: Aneta Mleczko
2025/12/17 - 15:03
- AKTUALNOŚCI, SPORT
A A
Udostępnij na FacebookUdostępnij na TwitterEmail

Wyjątkowy sportowy akcent pojawił się w przygotowaniach do Koncertu Skrzyszowskich Serc.

Na licytację trafiła koszulka reprezentacji Polski z autografami całej kadry narodowej, w tym Roberta Lewandowskiego. Unikatowy gadżet przekazał piłkarz pochodzący z Tarnowa Bartosz Kapustka.

Jak mówi wójt Skrzyszowa Marcin Kiwior, koszulka z podpisami piłkarzy to nie tylko gratka dla kolekcjonerów i kibiców biało-czerwonych, ale przede wszystkim realna szansa na zwiększenie puli środków dla potrzebujących. Dochód z licytacji zasili konto Koncertu Skrzyszowskich Serc, którego celem jest pomoc pięciorgu chorych dzieci z terenu gminy Skrzyszów.

– Chcemy optymistycznie rozpocząć nowy rok, od pomocy drugiemu człowiekowi. Mamy już pierwszy gadżet od Bartka Kapustki – naszego reprezentanta, z podpisami całej naszej drużyny Reprezentacji Polski, łącznie z naszym kapitanem Robertem Lewandowskim.

https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/17koszulka.mp3

Przypomnijmy, że Koncert Skrzyszowskich Serc odbędzie się 7 lutego 2026 roku w hali sportowej w Skrzyszowie. Na scenie wystąpią m.in. Jary Oddział Zamknięty oraz Roxie Węgiel, a cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

Od początku akcji udało się już zebrać ponad 1,2 mln zł, a w samym ubiegłym roku kwota wsparcia przekroczyła 70 tysięcy złotych. Bilety-cegiełki w cenie 60 zł są dostępne w bibliotekach na terenie gminy Skrzyszów oraz online.

Muzyka znów pomoże chorym dzieciom. Ruszyła sprzedaż biletów cegiełek

Tagi: TarnówkoncertSkrzyszowKoncert Skrzyszowskich Sercautografykoszulka
Poprzedni

Uczestnicy XIX Konkursu Chopinowskiego zagrają dla tarnowskiej publiczności

Następny

Lisia Góra. Już w niedzielę świąteczny jarmark

ZOBACZ RÓWNIEŻ

fot. Krzysztof Dzidek, PKP PLK
AKTUALNOŚCI

Prace kolejowe trwają w regionie limanowskim. Co teraz dzieje się na placu modernizacji linii 104?

6 września 2026
RELIGIA

Mały Odpust Tuchowski. To będzie dzień błogosławieństwa ziarna siewnego

6 września 2026
AKTUALNOŚCI

Ks. prof. Marek Kluz: Dziś moralność chrześcijańska przez wielu ludzi traktowana jest jak szwedzki stół

6 września 2026
AKTUALNOŚCI

„Prawdziwi patrioci, którzy oddali życie za Polskę”. Sądeczanie oddali hołd Niezłomnym na Hali Łabowskiej [ZDJĘCIA]

5 września 2026
AKTUALNOŚCI

Festiwal, który budzi kreatywność. ‘Z KAPELUSZA’ zachwycił widzów małych i dużych

5 września 2026
AKTUALNOŚCI

Agropromocja w Starym Sączu, czyli święto rolnictwa i nie tylko. „Wydarzenie z dużym rozmachem” [ZDJĘCIA]

5 września 2026
fot. Gmina Łososina Dolna
AKTUALNOŚCI

Jubileuszowe dożynki w sądeckiej gminie. To będzie X Łososińskie Święto Plonów

5 września 2026
fot. Adrian Maraś, sandecja.pl
AKTUALNOŚCI

Derby małopolski dla Podhala Nowy Targ. Sandecja bez punktów w meczu wyjazdowym

5 września 2026

NAJNOWSZE

fot. Krzysztof Dzidek, PKP PLK

Prace kolejowe trwają w regionie limanowskim. Co teraz dzieje się na placu modernizacji linii 104?

11:11

Mały Odpust Tuchowski. To będzie dzień błogosławieństwa ziarna siewnego

07:07

Ks. prof. Marek Kluz: Dziś moralność chrześcijańska przez wielu ludzi traktowana jest jak szwedzki stół

06:06

„Prawdziwi patrioci, którzy oddali życie za Polskę”. Sądeczanie oddali hołd Niezłomnym na Hali Łabowskiej [ZDJĘCIA]

21:09

Kino plenerowe w Ilkowicach [05.09.2026]

20:08

Agropromocja w Starym Sączu [5.09.2026]

19:07

Festiwal 'Z KAPELUSZA’ w Tarnowie [05.09.2026]

18:06

Festiwal, który budzi kreatywność. ‘Z KAPELUSZA’ zachwycił widzów małych i dużych

18:06

Agropromocja w Starym Sączu, czyli święto rolnictwa i nie tylko. „Wydarzenie z dużym rozmachem” [ZDJĘCIA]

14:02

Jubileuszowe dożynki w sądeckiej gminie. To będzie X Łososińskie Święto Plonów

14:02

NIE PRZEGAP

fot. Urząd Miasta i Gminy Szczucin

Szczucin. Od września pomoc medyczna pod nowym adresem. Nowoczesny ośrodek jest już gotowy

22 sierpnia 2026

Ks. Wojciech Węgrzyniak podczas PPT: Bycie w czymś dobrym, to służba dla innych

19 sierpnia 2026
fot. MCK Sokół w Nowym Sączu i Archiwum Narodowe

Nowy Sącz upamiętni śmierć Bolesława Barbackiego i jego towarzyszy

21 sierpnia 2026
RADIO KATOLICKIE
UN PAPIESKI
UNS
AKCJA KATOLICKA
BIBLOS
KULTURA TARNÓW
SRK
CARITAS
KANA
ITER
Małopolska
AKADEMIA TARNOWSKA

RDN MAŁOPOLSKA

ul. gen. Józefa Bema 14
33 - 100 Tarnów
tel.: +48 14 627 50 50
e-mail: info@rdn.pl

RDN NOWY SĄCZ

pl. Kolegiacki 4
33 - 300 Nowy Sącz
tel.: +48 18 449 06 00
e-mail: sacz@rdn.pl

AKTUALNOŚCI
RELIGIA
SPORT
KULTURA
GALERIE
PATRONATY
WSPARCIE

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. RDN. 2024.

Brak
View All Result
  • Radio RDN
  • WIADOMOŚCI
    • AKTUALNOŚCI
    • RELIGIA
    • SPORT
    • KULTURA
  • 44. PPT
  • KONCERT ŻYCZEŃ
  • GALERIE
  • PATRONATY
  • RAMÓWKA
  • REKLAMA
  • RADIO
    • KINO PLENEROWE
    • LUDZIE RADIA
    • AUDYCJE
    • KONCERT ŻYCZEŃ
    • PATRONAT
    • PRACA
    • PRACA KRAKÓW
    • TARGI PRACY KRAKÓW
    • DODAJ OFERTĘ PRACY
    • ATS
    • POLITYKA PRYWATNOŚCI
    • STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH
  • KONTAKT
  • WSPARCIE

© 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. RDN.

Ta strona korzysta z plików cookie. Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Polityka prywatności.
Przejdź do treści
Otwórz pasek narzędzi Narzędzia ułatwień

Narzędzia ułatwień

  • Powiększ tekstPowiększ tekst
  • Zmniejsz tekstZmniejsz tekst
  • Odcienie szarościOdcienie szarości
  • Wysoki kontrastWysoki kontrast
  • NegatywNegatyw
  • Podkreślone linkiPodkreślone linki
  • Czcionka alternatywnaCzcionka alternatywna
  • Resetuj Resetuj