poniedziałek, 31 sierpnia 2026
TARNÓW +48 14 627 50 50  NOWY SĄCZ +48 18 449 06 00 

103,6 FM | 97,0 FM | 101,2 FM | 88,3 FM | 105,1 FM

  • STRONA GŁÓWNA
  • WIADOMOŚCI
    • AKTUALNOŚCI
    • RELIGIA
    • SPORT
    • KULTURA
  • 44. PPT
  • KONCERT ŻYCZEŃ
  • GALERIE
  • RAMÓWKA
  • REKLAMA
    • PATRONATY
  • RADIO
    • KINO PLENEROWE
    • LUDZIE RADIA
    • AUDYCJE
    • KONCERT ŻYCZEŃ
    • PATRONAT
    • PRACA
    • PRACA KRAKÓW
    • TARGI PRACY KRAKÓW
    • DODAJ OFERTĘ PRACY
    • ATS
    • POLITYKA PRYWATNOŚCI
    • STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH
    • KONTAKT
  • WSPARCIE
Brak
View All Result
POSŁUCHAJ
RDN
  • STRONA GŁÓWNA
  • WIADOMOŚCI
    • AKTUALNOŚCI
    • RELIGIA
    • SPORT
    • KULTURA
  • 44. PPT
  • KONCERT ŻYCZEŃ
  • GALERIE
  • RAMÓWKA
  • REKLAMA
    • PATRONATY
  • RADIO
    • KINO PLENEROWE
    • LUDZIE RADIA
    • AUDYCJE
    • KONCERT ŻYCZEŃ
    • PATRONAT
    • PRACA
    • PRACA KRAKÓW
    • TARGI PRACY KRAKÓW
    • DODAJ OFERTĘ PRACY
    • ATS
    • POLITYKA PRYWATNOŚCI
    • STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH
    • KONTAKT
  • WSPARCIE
SŁUCHAJ
RDN

Reprezentacyjna koszulka z autografami Lewandowskiego i całej kadry trafiła na licytację Koncertu Skrzyszowskich Serc

Aneta Mleczkoautor / źródło: Aneta Mleczko
2025/12/17 - 15:03
- AKTUALNOŚCI, SPORT
A A
Udostępnij na FacebookUdostępnij na TwitterEmail

Wyjątkowy sportowy akcent pojawił się w przygotowaniach do Koncertu Skrzyszowskich Serc.

Na licytację trafiła koszulka reprezentacji Polski z autografami całej kadry narodowej, w tym Roberta Lewandowskiego. Unikatowy gadżet przekazał piłkarz pochodzący z Tarnowa Bartosz Kapustka.

Jak mówi wójt Skrzyszowa Marcin Kiwior, koszulka z podpisami piłkarzy to nie tylko gratka dla kolekcjonerów i kibiców biało-czerwonych, ale przede wszystkim realna szansa na zwiększenie puli środków dla potrzebujących. Dochód z licytacji zasili konto Koncertu Skrzyszowskich Serc, którego celem jest pomoc pięciorgu chorych dzieci z terenu gminy Skrzyszów.

– Chcemy optymistycznie rozpocząć nowy rok, od pomocy drugiemu człowiekowi. Mamy już pierwszy gadżet od Bartka Kapustki – naszego reprezentanta, z podpisami całej naszej drużyny Reprezentacji Polski, łącznie z naszym kapitanem Robertem Lewandowskim.

https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/17koszulka.mp3

Przypomnijmy, że Koncert Skrzyszowskich Serc odbędzie się 7 lutego 2026 roku w hali sportowej w Skrzyszowie. Na scenie wystąpią m.in. Jary Oddział Zamknięty oraz Roxie Węgiel, a cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

Od początku akcji udało się już zebrać ponad 1,2 mln zł, a w samym ubiegłym roku kwota wsparcia przekroczyła 70 tysięcy złotych. Bilety-cegiełki w cenie 60 zł są dostępne w bibliotekach na terenie gminy Skrzyszów oraz online.

Muzyka znów pomoże chorym dzieciom. Ruszyła sprzedaż biletów cegiełek

Tagi: TarnówkoncertSkrzyszowKoncert Skrzyszowskich Sercautografykoszulka
Poprzedni

Uczestnicy XIX Konkursu Chopinowskiego zagrają dla tarnowskiej publiczności

Następny

Lisia Góra. Już w niedzielę świąteczny jarmark

ZOBACZ RÓWNIEŻ

fot. magnific.com
AKTUALNOŚCI

Zamiast wypoczywać, zarabiali i zdobywali doświadczenie. Wakacyjne staże dla uczniów

31 sierpnia 2026
fot. GDDKiA
AKTUALNOŚCI

Przetarg na budowę obwodnicy Limanowej otwarty. Jest 12 ofert

31 sierpnia 2026
AKTUALNOŚCI

Decyzja w sprawie tunelu pod Justem powinna być znana za kilkanaście miesięcy [WIDEO]

31 sierpnia 2026
AKTUALNOŚCI

Sugerowane przejście dla pieszych – kto ma pierwszeństwo?

31 sierpnia 2026
zdjęcie ilustracyjne
AKTUALNOŚCI

Zmiany w MPK od 1 września. Gdzie pojadą autobusy?

31 sierpnia 2026
fot. archiwum: radio RDN, Miasto Limanowa, Miasto Gorlice
AKTUALNOŚCI

Region pamięta o wybuchu II wojny światowej. Gdzie planowane są obchody 1 września?

31 sierpnia 2026
AKTUALNOŚCI

Niektóre samorządy podjęły decyzję o podtrzymaniu drugiej godziny lekcji religii

31 sierpnia 2026
fot. Gmina Podegrodzie
AKTUALNOŚCI

Od 1 września rusza komunikacja publiczna w gminie Podegrodzie. Jakie zmiany czekają na mieszkańców?

31 sierpnia 2026

NAJNOWSZE

fot. magnific.com

Zamiast wypoczywać, zarabiali i zdobywali doświadczenie. Wakacyjne staże dla uczniów

14:02

Przetarg na budowę obwodnicy Limanowej otwarty. Jest 12 ofert

14:02

„Tam, gdzie dotyka nas niebo”. Wyjątkowa wystawa w pijalni w Krynicy-Zdroju

13:01

Decyzja w sprawie tunelu pod Justem powinna być znana za kilkanaście miesięcy [WIDEO]

13:01

Sugerowane przejście dla pieszych – kto ma pierwszeństwo?

13:01

Zmiany w MPK od 1 września. Gdzie pojadą autobusy?

13:01

Region pamięta o wybuchu II wojny światowej. Gdzie planowane są obchody 1 września?

12:12

Niektóre samorządy podjęły decyzję o podtrzymaniu drugiej godziny lekcji religii

12:12

Od 1 września rusza komunikacja publiczna w gminie Podegrodzie. Jakie zmiany czekają na mieszkańców?

12:12

Samochód dla rodziny zastępczej. Ma pomóc dzieciom dotrzeć do lekarza i szkoły

11:11

NIE PRZEGAP

Wspólna modlitwa, koncerty i biesiadowanie. Zbliża się XIV Hubertus Krynicki

20 sierpnia 2026

W drodze na Jasną Górę pielgrzymi modlą się za tych, którzy nie wierzą w Jezusa

19 sierpnia 2026
fot. poglądowa, archiwum RDN

Wypadek w Ropicy Górnej. Są ranni

17 sierpnia 2026
RADIO KATOLICKIE
UN PAPIESKI
UNS
AKCJA KATOLICKA
BIBLOS
KULTURA TARNÓW
SRK
CARITAS
KANA
ITER
Małopolska
AKADEMIA TARNOWSKA

RDN MAŁOPOLSKA

ul. gen. Józefa Bema 14
33 - 100 Tarnów
tel.: +48 14 627 50 50
e-mail: info@rdn.pl

RDN NOWY SĄCZ

pl. Kolegiacki 4
33 - 300 Nowy Sącz
tel.: +48 18 449 06 00
e-mail: sacz@rdn.pl

AKTUALNOŚCI
RELIGIA
SPORT
KULTURA
GALERIE
PATRONATY
WSPARCIE

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. RDN. 2024.

Brak
View All Result
  • Radio RDN
  • WIADOMOŚCI
    • AKTUALNOŚCI
    • RELIGIA
    • SPORT
    • KULTURA
  • 44. PPT
  • KONCERT ŻYCZEŃ
  • GALERIE
  • PATRONATY
  • RAMÓWKA
  • REKLAMA
  • RADIO
    • KINO PLENEROWE
    • LUDZIE RADIA
    • AUDYCJE
    • KONCERT ŻYCZEŃ
    • PATRONAT
    • PRACA
    • PRACA KRAKÓW
    • TARGI PRACY KRAKÓW
    • DODAJ OFERTĘ PRACY
    • ATS
    • POLITYKA PRYWATNOŚCI
    • STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH
  • KONTAKT
  • WSPARCIE

© 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. RDN.

Ta strona korzysta z plików cookie. Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Polityka prywatności.
Przejdź do treści
Otwórz pasek narzędzi Narzędzia ułatwień

Narzędzia ułatwień

  • Powiększ tekstPowiększ tekst
  • Zmniejsz tekstZmniejsz tekst
  • Odcienie szarościOdcienie szarości
  • Wysoki kontrastWysoki kontrast
  • NegatywNegatyw
  • Podkreślone linkiPodkreślone linki
  • Czcionka alternatywnaCzcionka alternatywna
  • Resetuj Resetuj