Kino plenerowe Radia RDN, na zakończenie tygodnia, zawitało w Skołyszynie w powiecie jasielskim. Mieszkańcy mogli rozsiąść się w wygodnych leżakach na terenie Centrum Kultury i Turystyki.
Tym razem, na widzów czekał film „Wojna z dziadkiem”. Zobaczcie zdjęcia z projekcji!

!["Tworzymy tu drugą rodzinę", czyli Boże Narodzenie w Sądeckim Hospicjum [ZDJĘCIA] 2 sadeckie hospicjum2](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/sadeckie_hospicjum2-350x250.jpg)







!["Tworzymy tu drugą rodzinę", czyli Boże Narodzenie w Sądeckim Hospicjum [ZDJĘCIA] 10 sadeckie hospicjum2](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/sadeckie_hospicjum2-120x86.jpg)

![Co dalej z ceną za wodę i ścieki? Sądeckie Wodociągi pracują nad nową taryfą [WIDEO] 12 Szczecina](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Szczecina-120x86.jpg)


