W Nowym Sączu odbyła się uroczysta Gala Absolwentów i Przyjaciół Nauk Ekonomicznych Akademii Nauk Stosowanych w Nowy Sączu.
– Podczas wydarzenia pożegnaliśmy ponad 200 absolwentów – mówi dr Aneta Oleksy-Gębczyk, dziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych.
– To jest naprawdę bardzo duża grupa ludzi, która zasili nowosądecki rynek pracy i będzie pracowała dla rozwoju naszych instytucji i przedsiębiorstw. To jest symboliczny koniec tego roku akademickiego, ale oczywiście już myślimy o przyszłości.
Podczas gali nagrodzono nie tylko studentów z najwyższymi wynikami w nauce, ale także tych najbardziej zaangażowanych w życie wydziału.
Wręczono również specjalne statuetki “Przyjaciele Wydziału”, które trafiły do osób i instytucji szczególnie zasłużonych dla rozwoju Wydziału Nauk Ekonomicznych Akademii Nauk Stosowanych.
Szymon Igielski
![Dyplomy oraz wspomnienia. Gala Absolwentów i Przyjaciół Wydziału Nauk Ekonomicznych ANS [ZDJĘCIA] 1 fot. Szymon Igielski](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/07/Gala-ANS19-750x536.jpg)




!["Jest to dar jednego człowieka dla drugiego". Honorowi krwiodawcy zostali odznaczeni [ZDJĘCIA] 6 kriwodawcy](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/kriwodawcy-350x250.jpg)





![Tragedia w powiecie limanowskim. Pożar i śmierć kobiety [ZDJĘCIA] 12 fot. OSP Łososina Górna](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/pozar_krosna_osp_lososina-120x86.jpg)


