Zobacz zdjęcia:
Sądeczanka spacerowała nad brzegiem Kamienicy w Nowym Sączu i zauważyła grupę obcokrajowców. Towarzyszyła im policja. Zdjęcia z tej sytuacji zostały opublikowane w mediach społecznościowych.Mundurowi potwierdzają, że interweniowali w tej sprawie.
– 7 czerwca br. w godzinach popołudniowych pełniący służbę w Nowym Sączu funkcjonariusze Kompanii Prewencji V Oddziału Prewencji Policji w Krakowie patrolowali rejon rzeki Kamienica. Policjanci zauważyli w tym miejscu kilku obcokrajowców, z którymi podjęli rozmowę. Jak się okazało byli to pracownicy jednej z sądeckich firm, którzy spędzali czas wolny nad rzeką. Zachowywali się spokojnie, nie popełniali czynów zabronionych ani społecznie szkodliwych, nie było również zgłoszeń z prośbą o podjęcie interwencji wobec tych osób, w związku z tym policjanci nie przystąpili do dalszych czynności służbowych
– wyjaśniła nam Aneta Izworska z sądeckiej policji.
![Cudzoziemcy nad Kamienicą w Nowym Sączu. Interweniowała policja [ZDJĘCIA] 1 fot. Anna/ Społeczność Obywatelska Nowy Sącz na Facebooku](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/06/cudzoziemcy_kamienica-750x536.jpg)

![To parafia z pięknymi tradycjami. Minęło 200 lat od konsekracji kościoła w Tymbarku [ZDJĘCIA] 3 parafia tymbark](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/parafia_tymbark-350x250.jpg)






![Lipnicki Korowód Świętych [25.10.2025] 10 fot. Paweł Heród](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/a60953c4-b316-4a65-9007-d6f6aeeb3efb-120x86.jpg)
!["W środku budynku porzucił tajemniczy pakunek". Kolejna odsłona ćwiczeń obronnych [ZDJĘCIA] 11 fot. Państwowa Straż Pożarna w Nowym Sączu](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/cwiczenia_park_strzlecki_straz_pozarna4-120x86.jpg)



