W niedzielę, 23 marca, przed godz. 14:30 doszło do kolizji 3 samochodów. Zdarzenie miało miejsce na DW 984, pomiędzy Mielcem a Lisią Górą. Jedna osoba została poszkodowana.
Jak informuje rzecznik PSP w Mielcu, samochodami łącznie podróżowały 4 osoby. Jedna z nich przebywała pod opieką ZRM, ale po przebadaniu przez ratowników pozostała na miejscu zdarzenia.
Na drodze nie występują już utrudnienia, ruch w kierunku Tarnowa został udrożniony, a pojazdy zostały usunięte na pobliski parking.
Na miejsce kolizji zadysponowano zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz policję, która będzie wyjaśniać okoliczności zdarzenia.



![Tragedia w powiecie limanowskim. Pożar i śmierć kobiety [ZDJĘCIA] 4 fot. OSP Łososina Górna](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/pozar_krosna_osp_lososina-350x250.jpg)
![Sportowcy z Wojnarowej doczekają się nowego stadionu. Ruszyła budowa [ZDJĘCIA] 5 wojnarowa boisko budowa](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/wojnarowa_boisko_budowa-350x250.jpg)
![Chełmiec będzie miastem? Obietnice gminy, ale też wątpliwości mieszkańców [ZDJĘCIA] 6 chelmiec miastem](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/chelmiec_miastem-350x250.jpg)



![Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych [16.11.2025] 10 IMG 0260](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/IMG_0260-120x86.jpg)




