Zobacz zdjęcia:
Zima powoli ustępuje miejsca wiośnie, a wraz z nią kończy się sezon na tarnowskich lodowiskach. Mieszkańcy miasta nie marnują czasu i wykorzystują ostatnie dni, by jeszcze raz założyć łyżwy i poszaleć na lodzie.– Sezon zimowy się udał. Pogoda dopisała, lodowisko również. Jestem dzisiaj po raz czwarty w tym sezonie. Trzeba korzystać do ostatniej chwili. – Bardzo lubię jeździć na łyżwach. Tutaj jesteśmy drugi raz na tym lodowisku i bardzo nam się podoba.
Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapowiedział, że sztuczne lodowisko przy ul. Wojska Polskiego będzie czynne tylko do niedzieli, 2 marca. Natomiast ślizgawka na terenie Letniego Parku Wodnego w Mościcach pozostanie otwarta nieco dłużej, choć jej dalsze funkcjonowanie zależy od warunków pogodowych.











![Był społecznikiem i filantropem. Tak wygląda jego grób. Mieszkańcy chcą go odnowić [ZDJĘCIA] 12 fot. Gmina Stary Sącz](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/nagrobek_stary_sacz-120x86.jpg)


