„Decyzja wynika z przyczyn natury osobistej i została podjęta w poczuci odpowiedzialności za przyszłość klubu” – napisał Zbigniew Szubryt w komunikacie prasowym, który dotarł w piątek (13.12) do redakcji RDN Nowy Sącz.
Jak już informowaliśmy, przedsiębiorca na ostatniej prostej wycofał się z planów przejęcia spółki MKS Sandecja, choć warunki umowy sprzedaży klubu zostały wynegocjowane, o czym informowaliśmy tutaj: KLIK.
Zbigniew Szubryt zapewnił, że dalej chce współpracować i wspierać Sandecję, której jest sponsorem. Logo jego firmy znajduje się na koszulkach biało-czarnych.

![Stary Sącz: Ponad 40 mln złotych na inwestycje. Jedną z nich będzie drugi Park&Ride [WIDEO] 3 Jacek Lelek](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Jacek-Lelek-350x250.jpg)

![Św. Barbara już czuwa nad pracownikami Kopalni Surowców Skalnych w Klęczanach [ZDJĘCIA] 5 fot. Gmina Chełmiec](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/sw.-Barbara-350x250.jpg)





![Stary Sącz: Ponad 40 mln złotych na inwestycje. Jedną z nich będzie drugi Park&Ride [WIDEO] 11 Jacek Lelek](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Jacek-Lelek-120x86.jpg)

![Przed zimą stracili dach nad głową. Pomoc dla pogorzelców z Krosnej jest przygotowywana [WIDEO] 13 pogorzelcy krosna gmina](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/pogorzelcy_krosna_gmina-120x86.jpg)


