Dwaj 14-latkowie ukradli wystawiony na sprzedaż motocykl. Jeden z nich pod pozorem sprawdzenia pojazdu przed zakupem, uruchomił go i odjechał w nieznanym kierunku. Nastolatka wraz ze wspólnikiem znaleźli dzień później gorliccy policjanci.
Do nietypowej kradzieży doszło w Brzanie w gminie Bobowa, gdy nastolatek dostał zgodę na przejazd wystawionym na sprzedaż motocyklem typu cross. Nie wrócił jednak z jazdy próbnej, a właściciel maszyny wartej 4 tysiące złotych zawiadomił policję.
Do poszukiwań zaangażowano kilka patroli funkcjonariuszy w całym powiecie gorlickim, co przyniosło szybki efekt już kolejnego dnia. Motocykl oraz 14-latka, wraz z rówieśnikiem, który był jego wspólnikiem, odnaleziono na terenie powiatu tarnowskiego.



![44 lata temu komuniści wprowadzili w Polsce stan wojenny. Nowy Sącz pamięta [WIDEO] 4 fot. Instytut Pamięci Narodowej](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/stan-wojenny-350x250.jpg)
![Niebezpieczne zdarzenie na drodze w Orłowie. Samochód zahaczył o dwoje dzieci [AKTUALIZACJA] 5 fot. freepik](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/mezczyzna-jedzie-na-rowerze-przez-park-na-sciezce-obok-kolorowej-szyny-widok-z-tylu-dloni-na-kierownicy-z-bliska-350x250.jpg)









