28 mandatów i 1 zatrzymany dowód rejestracyjny – to bilans nocnych działań na parkingu przy ul. Bronisława Czecha w Limanowej.
Kontrole były reakcją na informacje o kierowcach, którzy powodują zagrożenie w ruchu w związku z tzw. driftem i możliwymi nielegalnymi wyścigami samochodowymi na ulicach miasta.
Policja sprawdzała trzeźwość kierowców, stan techniczny i głośność aut. Mundurowi na parkingu w Limanowej i w jego okolicach przeprowadzili jednej nocy blisko 30 kontroli.
Zapowiadają, że podobne działania będą kontynuowane.








![Radni będą głosować na nowym budżetem powiatu limanowskiego. Jakie inwestycje są zaplanowane na 2026 rok? [WIDEO] 9 mieczyslaw uryga001](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/mieczyslaw_uryga001-350x250.jpg)

![Są szóste w Polsce. Duże osiągnięcie piłkarek z Tęgoborzy [ROZMOWA] 11 pilkarki tegoborze studio2](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/pilkarki_tegoborze_studio2-120x86.jpg)



