Miasto Nowy Sącz podtrzymuje, że nowy stadion Sandecji powstanie do końca tego roku. Jak przekazał zastępca prezydenta miasta, od początku tygodnia przy ul. Kilińskiego działa już jedna z nowych firm, która zajmie się wykończeniami.
– Po dłuższej przerwie prace ponownie ruszyły – cieszy się Artur Bochenek.
– Stadion ożył i roboty budowlane ruszyły naprzód. Wkrótce będziemy ogłaszać kolejne zamówienia. Pracownicy są na budowie, zostały postawione rusztowania i coś się wreszcie zaczęło dziać przy elewacji przy budynku klubowym, czyli budynku A od strony ul. Kilińskiego. Widać, że te nasze poszczególne przetargi zaczynają funkcjonować.
Jak dodaje Artur Bochenek, firma planuje najpierw zakończyć wszystkie prace związana z elewacją, chodnikami i placami manewrowymi.
W ostatnim etapie będę wykonywane prace wewnątrz stadionu, po których miasto Nowy Sącz będzie musiało znaleźć wykonawcę, który sfinalizuje stadion i doprowadzi do jego użytkowania.



![Limanowa: Prawdziwie świąteczna atmosfera na VI Kiermaszu Bożonarodzeniowym [ZDJĘCIA] 4 kiermasz Bozonarodzeniowy Limanowa43](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/kiermasz-Bozonarodzeniowy-Limanowa43-350x250.jpg)


![To był wyjątkowy jubileusz w przedświątecznej atmosferze. Gmina Korzenna świętowała 35-lecie samorządu [ZDJĘCIA] 7 Korzenna 1](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Korzenna-1-350x250.jpg)


![Jarmark Bożonarodzeniowy w Żabnie [21.12.2025] 10 aa IMG 5874 bb](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/aa_IMG_5874_bb-120x86.jpg)




