Ósmoklasiści poznają tajniki kuchni meksykańskiej. Do piątku (9.02) potrwają zapisy na warsztaty w Zespole Szkół Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu.
– Nawet jeśli nie macie żadnego doświadczenia z gotowaniem, wszystkiego Was nauczymy – zachęca Kamila Kubić uczennica Technikum Gastronomiczno-Hotelarskiego.
– Wszystko zostanie wykonane pod okiem ekspertów. Ósmoklasiści przygotują chilli con carne, tortille, nachosy i churrosy, czyli podstawowe meksykańskie dania
– dodała.
Warsztaty kulinarne rozpoczną się w sobotę (10.02) o 10.00. Żeby się na nie zgłosić, trzeba wysłać e-mail na adres s-marcelina@wp.pl.
W planach są też zajęcia w kolejnych miesiącach. Chętni poznają tajniki kuchni węgierskiej, francuskiej, orientalnej i amerykańskiej.








![Urzędnicy szkolą się na wypadek wojny albo innego kryzysu [WIDEO] 9 tadeusz krolczyk](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/tadeusz_krolczyk-350x250.jpg)






